Kreatywni Samozatrudnieni już są!

Zapraszamy na stronę internetową projektu pt. „Kreatywni Samozatrudnieni …” realizowanego w ramach działalności magazynu Purpose – przedsiębiorczość w kulturze. Jest to pierwszy w regionie łódzkim portal wspierający ludzi z sektora kultury w poszukiwaniu pieniędzy na „własny biznes”. Na stronie przez najbliższy rok prezentowane będą przydatne adresy stron www, dobre praktyki – czyli ci którym się udało, porady dotyczące zakładania działalności i co najważniejsze informacje gdzie i kiedy szukać możliwości uzyskania pieniędzy na „start”.

W ramach projektu przygotowany będzie również unikatowy poradnik dot. działania biznesowego w sektorze kultury promujący przemysł kreatywny i współpracę pomiędzy artystami oraz przedsiębiorcami.

Unikatowość projektu i jego zalety zostały docenione przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP. Projekt zaprezentowany został podczas spotkania dyrektorów ds. kultury resortów spraw zagranicznych państw Unii Europejskiej, które odbyło się w Pradze w dniach 19-21 maja br., jako wzorcowy realizowany w ramach Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji.

Zapraszamy na stronę www.kreatywnisamozatrudnieni.pl

Projekt „Kreatywni Samozatrudnieni – promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia oraz upowszechnianie dobrych praktyk w sektorze kultury i przemysłów kreatywnych regionu łódzkiego.” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Patroni Merytoryczni projektu: Kreatywność i Innowacje – Europejski Rok 2009, Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urząd Miasta Łodzi, FabrySTREFA, Fabryka Sztuki, Łódź Art Center, Megatotal i Sfera, Łódź Film Commission.

Patroni Medialni projektu: TVP Łódź, Radio Łódź, Portal praca.pl, Portal kariera.com.pl, Portal Innowacji. Dla przedsiębiorców z wyobraźnią, Radio Żak.

No comments yet

Leave a Reply