Kiermasz Wszystkiego oraz koncert Nathalie and the Loners w FabrySTREFIE

Zapraszamy w sobotę 28.08.2010 na kolejną odsłonę kiermaszu Łódzkich Zakładów Przemysłu Twórczego i koncert Nathalie and the Loners, który odbędzie się we współpracy ze Stowarzyszeniem Fabrykancka. Miejsce imprezy to FabrySTREFA – charakterystyczna fabryczna przestrzeń przy ul. Piotrkowskiej 138/140.

Na kiermasz Łódzkich Zakładów Przemysłu Twórczego zapraszamy osoby zajmujące się recyclingiem odzieży oraz starych przedmiotów, wytwarzające biżuterię, ozdoby, gadżety do noszenia i akcesoria do mieszkań. Zapraszamy tych, których szafy pękają w szwach z powodu nadmiaru ciuchów, bibelotów i akcesoriów. Tych, którzy szperają po lumpexach i kochają vintage. Będziecie mogli zaprezentować i pohandlować owymi rzeczami na naszym kiermaszu.

Jeżeli pogoda dopisze, planujemy plenerową imprezę kiermaszową ŁZPT przed wejściem do FabrySTREFY. W razie deszczu lub innych niesprzyjających okoliczności – całość przedsięwzięcia odbędzie się w fabrySTREFIE, gdzie do dyspozycji mamy kilkaset metrów przestrzeni pod dachem, która z pewnością pomieści wszystkich z Was!

Całe wydarzenie przebiegać będzie przy dźwiękach dobrej muzyki serwowanej przez zaprzyjaźnionych dj’ów z Łodzi i nie tylko. Część kiermaszowa trwać będzie od godz. 16.00 do 21.00.

O godzinie 20.00 imprezę uświetni koncert Nathalie and the Loners.
Natalia (Nathalie) Fiedorczuk, wcześniej znana z Happy Pills i Orchid, pisze i śpiewa, a w listopadzie 2009 roku wydała swoją autorską płytę „Go, dare”.
W sierpniu planuje występ na Off- festiwal w Katowicach, a dwa tygodnie później pojawi się w łódzkiej fabrySTREFIE.

WSTĘP na koncert jedyne 5zl!

Przypominamy 28.08.2010 (sobota) start o 16.00.

Wejście od Piotrkowskiej 138/140,
(dla spóźnialskich po godz. 19.00 wejście od ul. Roosvelta 10)

…………………………………..
Zgłoszenia na kiermasz

Osoby chcące wystawić swoje stoiska na kiermaszu prosimy o zgłoszenia na maila:
basiaikasia.kasiaibasia@gmail.com
do dnia 25.08.2010
Koszt wystawienia na kiermaszu to zaledwie 10 pln.
Aranżacja stoiska dowolna i zależna od wystawiającego, do dyspozycji małe stoliki i krzesła.

No comments yet

Leave a Reply