Indigo Tree 18 grudnia w Łodzi – fabrySCENA deLUX

FabrySCENA deLUX bez wątpienia popsuje wszystkim przedświąteczny nastrój a wszystko to za sprawą wrocławskiego duetu Indigo Tree, który opanował sztukę „atakowania smutkiem za pomocą dźwięków” do perfekcji. :

Opracowali, przygotowali i nagrali dwie świetne płyty, zagrali kilkadziesiąt niezwykłych koncertów w Polsce, ale także zagranicą. Według słów wydawcy ich debiutanckiego materiału słychać w nich „avant-folkowe echa niesione od Appalachów w stronę Karpat, melancholij…nego bluesa północnych wiatrów i słonecznie obłąkany słowiański liryzm, piękne popowe harmonie o zapachu truskawkowych pól i magiczną aurę księżycowych pełni w czasie żniw”. W 2010 roku wystąpili na licznych festiwalach OFF i Opener.  Indigo Tree właśnie podbijają polską scenę alternatywną. Ten rok należał do nich!

Duet Filip Zawada – Peve Lety czyli Indigo Tree na zakończenie roku zagra na fabrySCENIE. Czy podbiją także łódzką publiczność? Przekonajcie się sami, bo jest to nadzwyczaj prawdopodobne, szkoda byłoby tę szansę przegapić.

YouTube Preview Image

FabrySCENA deLUX to nic innego jak dobre i wyszukane dźwięki. Jest to towar wyborowy i dla wszystkich dostępny aplikowany jednakże w limitowanych dawkach. Wystarczy tylko chcieć przyjść i bliżej go poznać. Niezwykle rzadko będzie podawany na fabrySCENIE w fabrySTREFIE bez opcji na WYNOS dostępny jedynie na miejscu za niewielką opłatą.

FabrySTREFA
Piotrkowska 138/140 – ŁÓDŹ (w fabryce F. Ramischa i przyszłej inwestycji Piotrkowska Center) wejście od ul. Roosevelta 10.

BILETY

Bilety w przedsprzedaży 15 PLN dostępne  będą w:
– klubokawiarni Owoce i Warzywa – ul. Traugutta 9 w Łodzi
– salonie tatuażu Classic Monsters Tattoo – ul. Andrzeja Struga 4 w Łodzi (pon – pt 12.00-18.00)

Organizator: Stowarzyszenie Fabrykancka
Mecenas: Orange Property Group
Sponsorzy:  Drukarnia Oltom, Classic Monsters Tattoo, Klubokawiarnia Owoce i Warzywa
Patroni medialni: Purpose

No comments yet

Leave a Reply