Gorąca ITALIA na fabrySCENIE deLUX w stylu Radiohead 16 kwietnia w fabrySTREFIE!

CO? fabrySCENA deLUX – EVELINE

KIEDY: 16.04.2011 / 21.00 / fabrySTREFA

ILE? 10 PLN BILET

Włoski zespół Eveline wydał album w Polsce podczas trasy promującej najnowsze wydawnictwo „Alpha – Omega” wystąpi 16 kwietnia o godz. 21 w Łodzi w fabrysTREFIE w ramach fabrySCENY deLUX.

„Alpha-Omega” to album niezwykle oryginalny, wybijający sie ponad rockową średnią. Stanowi on doskonałą propozycję dla wszystkich słuchaczy o otwartych umysłach, którzy  z jednej strony doceniają oszczędne formy minimalizmu, a równocześnie wymagają by tworzyły one cudownie wciągającą strukturę. – Rafał Ziemba, „Kulturatka”

Warto poznać ostatnie dzieło Eveline – to muzyka, która zyskuje z każdym przesłuchaniem, co, jak wiemy, cechuje grupy wybitne. – Tomasz Staszczyk, „Dziennik Wielkopolski”

Eveline grali już na terenie całej Europy, także w Polsce (dwa lata temu odwiedzili Białystok, Warszawę i Częstochowę). Teraz, tuż po wydaniu nowego albumu, przyjadą do naszego kraju na dłuższą trasę koncertową.

– Eveline są jak Radiohead. To klasyczny, artystyczny rock, złożony  i pełen wyobraźni – „Rock ‘n’ Reel”.

– Z ich dźwięków powstają nowoczesne, post-rockowe, eklektyczne melodie. Włosi wymyślili nowatorskie połączenie popu, folku, jazzu, indie rocka i elektroniki. – MTV–Niemcy

To tylko kilka wybranych recenzje prasowych oceniające ich koncerty. Grupa Eveline działa od 2002 roku, a ich płyty dystrybuowane są na terenie całej Europy! W końcu dotrą również do naszego kraju…


KIEDY: 16.04.2011 / 21.00 / fabrySTREFA

BILETY: 10 PLN do kupienie przed koncertem (od godz. 20.30)

FabrySTREFA

http://www.fabrykancka.org

Piotrkowska 138/140 – ŁÓDŹ
wejście od ul. Roosevelta 10.

No comments yet

Leave a Reply