Jesień pod znakiem Islandii

Zbliża się pora długich, jesiennych wieczorów. To wcale nie jest zła wiadomość. Będziemy mieć więcej czasu na… słuchanie muzyki.
Z jesienną aurą za oknem idealnie komponują się spokojne melodie. Nostalgiczne i jednocześnie pogodne, kojące i zmysłowe. Ciche, ale energetyzujące. Taką rozpiętość muzycznych emocji zawiera w sobie muzyka Halli Nordfjörd.

… Już wkrótce nadarzy się okazja, by usłyszeć Hallę na żywo. Songwriterka przyleci do Polski prosto z samego serca klimatycznej Islandii. Podczas swojej październikowej trasy koncertowej zagra w naszym kraju ponad 20 koncertów. Obowiązkowym punktem trasy jest oczywiście łódzka fabrySCENA (gdzie we wrześniu, miłośnicy islandzkiej muzyki, mieli okazję usłyszeć zespół Prins Póló).

YouTube Preview Image

Artystka zaczaruje nas pięknym, delikatnym głosem, melancholijnymi dźwiękami gitary. Subtelnymi, ale nie naiwnymi piosenkami o miłości. Wszystkich, którzy chcą poddać się muzycznym czarom, zapraszamy na koncert 8 października do fabrySTREFY (Łódź, ul. Piotrkowska 138/ 140, fabryka F. Ramischa, wejście od ul. Roosevelta 10). Startujemy o godzinie 20.

Halle będzie można usłyszeć także: https://www.facebook.com/event.php?eid=221019177934474

BILETY
Bilety 10 PLN dostępne od 30 września w:
– klubokawiarni Owoce i Warzywa – ul. Traugutta 9 w Łodzi
– FabrySTREFIE – ul. Piotrkowska 138/140 w Łodzi
Bilety dostępne także przed koncertem w cenie 10 PLN.

————————–———————
fabrySTREFA
to przestrzeń powołana do życia przez Stowarzyszenie Fabrykancka

Mecenas: Orange Property Group / http://www.opg.com.pl/
Sponsorzy: Drukarnia Oltom, Classic Monsters Tattoo, Iwacom

No comments yet

Leave a Reply