California Stories Uncovered i Perspecto na FabrySCENIE

11 października o godz. 19:30 ponownie ożyje “China Town” i fabryka F. Ramischa. Stanie się to? za sprawą koncertu California Stories Uncovered i Perspecto. Będzie to prapremiera działalności FabrySCENY na terenie powstającego Centrum Festiwalowo – Artystycznego FabrySTREFA. Stowarzyszenie Fabrykancka ZAPRASZA!!!

California Stories Uncovered
Indie / Muzyka alternatywna / Rock
Tczew
profil w last.fm

“California Stories Uncovered narodziło się w Tczewie, jak twierdzą, na przełomie 2004/2005 roku. Zespół założyło czterech znajomych: Mikołaj Motylski (gitara), Mateusz Szymański (gitara), Jakub Litwiński (bas) i Eugeniusz Suchowarów (perkusja). Po pewnym czasie dołączył do nich trzeci gitarzysta, Paweł Plotta. Twierdzą, że zawsze kierowali się emocjami i podświadomością, zamiast wirtuozerii i pędu do ujarzmienia instrumentów. Nie mieli nigdy muzycznych idoli, cenionych ponad wszystko – chociaż przyznają się do sympatii względem wykonawców, do których zwykło się już CSU porównywać, czyli Mogwai, Mono i Explosions In The Sky.”

www.pro-rock.pl

PERSPECTO
Muzyka alternatywna / Muzyka eksperymentalna / Rock
profil w last.fm
“Perspecto to kwartet z Grudziądza, zafascynowany, takie mam wrażenie, możliwościami, jakie daje rock progresywny. Czy nawet taki emo progrock. Jakkolwiek koszmarnie brzmi ten wymyślony na poczekaniu termin, w miarę trafnie określa zainteresowania muzyczne chłopaków z Perspecto. Lubią grać technicznie, komplikować rytmikę, mieszać w warstwie melodycznej, nie zapominając przy tym, że piosenka nie może się składać z samych karkołomnych przejść, że powinna mieć też chwytliwą melodię i zapadające w pamięć tematy.”Koncert

dsc_1338

No comments yet

Leave a Reply