Partnerzy

„Purpose — Przedsiębiorczość w Kulturze” to tematyczny serwis internetowy obejmujący szeroko pojęte zagadnienia z obszaru przedsiębiorczości, kultury i kreatywności. To narzędzie edukacyjne, informacyjne i promocyjne skierowane do osób zainteresowanych kreowaniem swojej kariery zawodowej w sektorze kultury i przemysłach kreatywnych — gospodarce opartej na wiedzy.

Czytelnikami „Purpose” są przedstawiciele świata reklamy, marketingu i public relations, mediów, ludzie kultury, artyści, projektanci, studenci, wykładowcy, pracownicy jednostek naukowych, uczelni artystycznych, humanistycznych, biznesowych i technicznych, a także pracownicy instytucji kultury i urzędów miast. W gronie odbiorców coraz częściej znajdują się też z jednej strony licealiści planujący dalszą ścieżkę edukacyjną, a z drugiej osoby w wieku 50+ wchodzące w wiek emerytalny, które odkrywają nowe możliwości spełnienia się zawodowego i społecznego.

„Purpose” to najdłużej działający serwis tematyczny ukierunkowany na rozwój i popularyzację przedsiębiorczości w kulturze oraz sektora kreatywnego w Polsce.

http://www.purpose.com.pl

———————————————————————–

Księży Młyn Dom Wydawniczy powstał w 2007 roku w wyniku wydzielenia pozaedukacyjnej oferty wydawniczej z istniejącego od 1995 roku Wydawnictwa Piątek Trzynastego. Nazwa nowej oficyny związana jest z lokalizacją jej siedziby w Łodzi na unikalnym XIX-wiecznym osiedlu robotniczym „Księży Młyn”, stanowiącym część Posiadłości Wodno-Fabrycznych Scheiblera-Grohmana.

www.ksiezy-mlyn.com.pl

———————————————————————–

Ferment (centrum edukacji artystycznej) Jesteśmy innowacyjną placówką, w której każdy może rozwinąć swoją muzyczną pasję. Proponujemy indywidualne zajęcia, całkowicie dostosowane do umiejętności, zainteresowań i potrzeb uczestnika. Niezależnie od tego, czy interesuje cię rock, funk, blues, metal, jazz, czy poezja śpiewana – możesz zgłosić się do nas!

http://www.fermentart.pl

———————————————————————–

Klinika Muzyka – Studio Klinika Muzyka to nieduże studio nagrań dźwiękowych i postprodukcji. Studio pracuje w domenie cyfrowej wspomagając się analogowym, lampowym outboardem.  Twórcza atmosfera i doświadczenie właściciela firmy Pawła Jaremko nastraja do owocnej pracy, która potrafi być przyjemnością.

http://www.klinikamuzyka.pl/

———————————————————————–

No comments yet

Leave a Reply