Sponsorzy

Drukarnia Oltom

Sponsor – wspiera druk materiałów promocyjnych.

Oltom to drukarnia oferująca usługi najwyższej jakości. Mamy możliwość wykonania wszelkich możliwych uszlachetnień produktu. Proces klejenia jest wykonywany na nowoczesnej maszynie firmy Horizon. Jesteśmy w stanie wykonać minimalny nakład ( nawet 200 szt), jak i wielki nakład ( drukujemy nakłady nawet 0,5 mln szt.). Dzięki nowoczesnej falcerce o wielu ponad standertowych opcjach – Stahlfolder Ti 52, możemy każdy produkt obrobić w dowolny sposób. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko, jeżeli jest to z papieru.

http://www.oltom.eu/index.php  

U Milscha  – Strefa Potrzeb Kulturalnych

Sponsor, użycza pomieszczenie stowarzyszeniu.

Zapomniany kawałek miasta w okolicach dawnej szosy Milscha odzyskuje pomału pierwotny blask. Dziś nie ma już browaru Milscha ale pozostała jedna z ciekawszych fabrykanckich willi, neorenesansowa rezydencja kryje nie jedną tajemnicę. Od przeszło stu lat jest siedzibą jednej z najstarszych łódzkich organizacji – Cechu Rzeźników i Wędliniarzy Ziemi Łódzkiej.

W zabytkowej Sali balowej mieści się dziś Strefa Potrzeb Kulturalnych. Jest to miejsce łączące przeszłość wielokulturowej, przemysłowej Łodzi z współczesnym obliczem miasta. Wspieramy młodych artystów, promenujemy nietuzinkowe wydarzenia. Sala balowa jest doskonałym miejscem na kameralne koncerty, wystawy, prelekcje, fabularne imprezy.

http://www.umilscha.pl/

Classic Monsters Tattoo

Sponsor – wspiera wydarzenia muzyczne.

Łódzkie studio tatuażu na Aleja Struga 4 w Łodzi.

http://www.cmtattoo.pl

Iwacom

Sponsor – dostawca internetu.

Iwacom działa w branży IT nieprzerwanie od 1998 r. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, posiadającym duże doświadczenie w projektowaniu i budowie nowoczesnych i sprawnych systemów informatycznych. Projektowane systemy są dostosowane dokładnie do potrzeb użytkownika, zapewniając jednocześnie skalowalność i możliwości rozwoju. Stosując sprawdzone platformy sprzętowe i software’owe zapewniamy odpowiednią ochronę inwestycji. Wdrożenia systemów wykonywane są z zachowaniem rygoru minimalnego zakłócenia pracy Klienta. Zapewniamy oczywiście pełną opiekę posprzedażną: support telefoniczny, obsługę serwisową i konserwacyjną, materiały eksploatacyjne aktualizacje oprogramowania itp.

http://www.iwacom.net.pl/

—————————————————–

Pozyskiwanie Funduszy Od zarejestrowania stowarzyszenia w 2007 roku, Fabrykancka utrzymuje się wyłącznie ze składek członkowskich, darowizn oraz dzięki wsparciu prywatnych sponsorów. Sponsoring Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem stowarzyszenia prosimy o kontakt: tworzymy@fabrykancka.pl Niezwłocznie prześlemy Państwu aktualną ofertę sponsorską.